Zespół Szkół nr 4 w Siemianowicach Śląskich
Strona główna
LINKI DLA WAS | MOJE PASJE | ZAWODY INFO I WYNIKI | REKREACJA ZAPROSZENIA | ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW ZS 4 | REKORD WOŚP 2013 FOTKI | ARTYKUŁY | ZAWODY 2013/14 |

Sylwia Styperek

ZAWODY INFO I WYNIKI

UWAGA UCZNIOWIE :)

DYREKCJA I RADA PEDAGOGICZNA ZS 4 GRATULUJE REPREZENTANTOM GIMNAZJUM NR 7

OSIĄGNIĘTEGO SUKCESU W  ROKU SZKOLNYM 2013/2014  - WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM

WYWALCZYLIŚMY II MIEJSCE WŚRÓD SIEMIANOWICKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH - BRAWO!!!

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZAWODÓW DZIĘKUJEMY TO WASZA ZASŁUGA I OGROMNY WKŁAD PRACY  :)

OD WRZEŚNIA ZAPRASZAM UCZNIÓW NA POPOŁUDNIOWE SPORTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

WE WTORKI W SZKOLE O GODZINIE 15:30 DO 16:30 A W CZWARTKI 15.00-17.00 W HALI  SPORTOWEJ  KOMPLEKSU SPORTOWEGO "MICHAŁ"

/PROSZĘ U MNIE ODEBRAĆ WZÓR ZGODY NA ZAJĘCIA/