Zespół Szkół nr 4 w Siemianowicach Śląskich
Strona główna
LINKI DLA WAS | MOJE PASJE | ZAWODY INFO I WYNIKI | REKREACJA ZAPROSZENIA | ZAJĘCIA POZALEKCYJNE DLA UCZNIÓW ZS 4 | REKORD WOŚP FOTKI | ARTYKUŁY | ZAWODY 2013/14 |

Sylwia Styperek

ZAWODY INFO I WYNIKI

UWAGA UCZNIOWIE :)

DYREKCJA I RADA PEDAGOGICZNA ZS 4 GRATULUJE REPREZENTANTOM GIMNAZJUM NR 7

  OSIĄGNIĘTEGO SUKCESU W  ROKU SZKOLNYM 2013/2014  - WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM

WYWALCZYLIŚMY II MIEJSCE WŚRÓD SIEMIANOWICKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH - BRAWO!!!

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZAWODÓW DZIĘKUJEMY TO WASZA ZASŁUGA I OGROMNY WKŁAD PRACY  :)

OD WRZEŚNIA ZAPRASZAM UCZNIÓW NA POPOŁUDNIOWE SPORTOWE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

WE WTORKI W SZKOLE O GODZINIE 15:30 DO 16:30 A W CZWARTKI 15.30-16.30 W HALI  SPORTOWEJ  KOMPLEKSU SPORTOWEGO "MICHAŁ"

/PROSZĘ U MNIE ODEBRAĆ WZÓR ZGODY NA ZAJĘCIA/

NAJBLIŻSZE ZAWODY W RAMACH WSPÓŁZAWODNICTWA SIEMIANOWICKICH SZKÓŁ:

yes 30 STYCZNIA JULIA ROSICKA I ŻANETA HYMOL ZAJEŁY I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W SZACHCACH, IDYWIDUALNIE RÓWNIEŻ SPISAŁY SIĘ WYŚMIENICIE: JULIA WYGRYWAJĄC WSZYSTKIE 7 RUND ZAJĘŁA I MIEJSCE A ŻANETA WYGRYWAJĄC 6 RUND MIEJSCE III. WOJTEK PIETRUSIŃSKI I KRZYSIEK DOMŻOŁ ZAJĘLI V MIEJSCE.

yes  29 STYCZNIA REPREZENTACJA SP MAŁGOSIA PIETRUSIŃSKA I EMILIA WÓBEL ZAJĘŁY III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH yes GRATULUJEMY MAŁGOSI INDYWIDUALNIE TEŻ UPLASOWAŁA SIĘ NA MIEJSCU III. CHŁOPAKOM ZABRAKŁO SZCZĘŚCIA PO 6 RUNDZIE BYLI NA I MIEJSCU, NIESTETY MACIEJ KLIMCZAK I MATEUSZ ŚWIGONIAK 7 RUNDĘ PRZEGRALI - SPADLI W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ NA MIEJSCE IV        

yes 22 STYCZNIA II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH SIEMIANOWIC ŚLĄSKICH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW WYWALCZYLI: KACPER JANOSZKA, MICHAŁ PRZONDZIONO, ADRIAN CZEKAJ, BARTEK BIJAK, DAWID PŁOTEK, DANIEL WICHARY, MARCEL MIKOŁAJCZYK, BARTOSZ NOWICKI, MACIEK WIDZIEWICZ, KUBA MŁYNARTOWICZ, PATRYK LEPIARCZYK, MICHAŁ BLACHA, KAMIL ROTER, PAWEŁ SCHMIDT BRAWO PANOWIE ZA WALKĘ wink

yes 15 GRUDNIA 2014r. FINAŁ MISTRZOSTW MIASTA  W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁ. BRAWA dla: M.STYPEREK, A.PAWLETA, M.SOBCZAK, M.SIENIEWSKI, B.MENDALA, SZ.OLEŚ, K.ROLNIK, D.BUCHTA, M.MAZUREK, D.CZECH, M.STROKOSZ -             II MIEJSCE.

yessmileyW MISTRZOSTWACH SIEMIANOWIC ŚL. W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH 1.10.2014r. ŚWIETNIE SPISAŁY SIĘ DZIEWCZĘTA - ZAJĘŁY - II MIEJSCE - /BASIA BRYCH, NATALIA PYTA, KAROLINA KROLL, ŻANETA HYMOL, ANGELIKA KACZMAREK, KLAUDIA ROZLACH/ BRAWA W REJONACH NIESTETY BEZ SUKCESU...

cryingCHŁOPCOM CIUT BRAKŁO SZCZĘŚCIA I WYWALCZYLI - MIEJSCE IV - /KACPER PIASKOWSKI, DANIEL WICHARY, KAJETAN BUDZIAK, BARTOSZ NOWICKI, BARTEK BIJAK, MICHAŁ NOWAK/ GRATULACJE

yesheartW TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIECI ORGANIZOWANYM PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ - 14.11.2014 Z UDZIAŁEM 6 ZESPOŁÓW /PODZIAŁ NA 2 GRUPY/ NASI REPREZENTANCI SPISALI SIĘ NA MEDAL ZŁOTY OTRZYMUJĄC PUCHAR DLA SZKOŁY I PIĘKNY DYPLOM A SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: KLASA III: JULIA SOREMBA, NATALIA GAWOR, ALA MACIOŁ, PAWEŁ FRĄCKOWIAK, MATEUSZ WOLNY, DAWID SOCHA, FILIP JENDRZEJCZYK, JESSIKA DURŁAK,  KLASA IV: MACIEJ KLIMCZAK, MAKS WISTEL, KAROLINA SIENKIEWICZ, NATALIA PAWŁOWSKA, WERONIKA FELISZEWSKA, JULIA BUCHTA, DANIEL BUCHTA, MARTA UNGER, WIKTORIA SŁABOSZ, MATYLDA NOWAK, NATALIA KRÓLICKA, KAMIL SMAGA, JUSTYNA PLATA, ARTUR WYSOCKI, SZYMON BIAŁAS, MARCELI CZAJKOWSKI, BARTOSZ WAWRZINEK, ADRIAN TROCHA, KLASA V:  MATEUSZ STROKOSZ, BARTOSZ GOGOL, MATEUSZ GNUTEK, KAMIL KADZIOCH, DAWID ACHTELIK, MAKS MAZUREK, DANIEL PLATA. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJĘ TO BYŁA SUPER ZABAWA I GRA FAIR PLAY. DZIĘKUJĘ TEŻ BEATCE LATUSEK,  WASZYM RODZICOM ZA OBECNOŚC, DOPING I POMOC W ORGANIZACJI.

yesGIMNAZJALIŚCI /ADRIAN CZEKAJ, MICHAŁ PRZONDZIONO, KACPER JANOSZKA, DANIEL WICHARY, DAWID PŁOTEK, MARCEL MIKOŁAJCZYK, BARTOSZ NOWICKI, PATRYK LEPIARCZYK, MACIEJ WIDZIEWICZ, JAKUB MŁYNARTOWICZ, OSKAR HOJDYSZEK/ WYGRALI W ELIMINACJACH MISTRZOSTW MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ Z GIMNAZJUM NR 2             W STYCZNIU WALCZYMY W FINALE wink TRZYMAJCIE KCIUKI  yes GRATULUJEMY CHŁOPAKOM II MIEJSCA

yesCHŁOPCY Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ /MATI STYPEREK, ALAN PAWLETA, BARTOSZ MENDALA, MARIUSZ SOBCZAK, SZYMON OLEŚ, MAREK SIENIEWSKI, KAMIL ROLNIK, DOMINIK CZECH, DANIEL BUCHTA/ W ELIMINACJACH MISTRZOSTW MIASTA W PIŁCE RĘCZNEJ WYGRALI Z SP 16 smiley I W PON. 8 GRUDNIA WYGRALI W PÓŁFINALE Z SP 3 TYM SAMYM AWANSOWALI  DO  FINAŁÓW TRZYMAJCIE KCIUKI...15 XII ;) 

smileyMIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE 7 GRUDNIA - UDZIAŁ WZIĘLI: KLASA II - DENIS POLTIER - I miejsce 25m stylem dowolnym, EMILIA ZAJĄC - III miejsce 25m stylem dowolnym, MARTYNA BINKE, AGATA GOGOL, EMILIA KUBAREK, TYMOTEUSZ SUSŁO, MATEUSZ WITAS, ANTONINA HALEMBA; KLASA III -  PAWEŁ FRĄCKOWIAK - II miejsce sztafeta pokoleniowa 2x25m, NATALIA GAWOR; KLASA IV - PAWEŁ PINDUR - II miejsce 25m stylem grzbietowym, MARTA UNGER, WIKTORIA SŁABOSZ, KATARZYNA ŚLĘZAK; KLASA V - MAKS MAZUREK; KLASA VI - MATEUSZ STYPEREK; GIM.- RAFAŁ SIWAKOWSKI - III miejsce 100m stylem klasycznym, I miejsce w sztafecie pokoleniowej 2x25m. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJĘ TO BYŁA SUPER ZABAWA

smiley 9 GRUDNIA MISTRZOSTWA SIEMIANOWIC ŚL. SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU: WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJĘ: SZTAFETA KLAS III,IV DZIEWCZĄT - III MIEJSCE /M.UNGER, A.PAKULSKA, A.HALEMBA, E.ZAJĄC/; SZTAFETA KLAS III,IV CHŁOPCÓW - III MIEJSCE /P.PINDUR, P.FRĄCKOWIAK, F.CHROBASIK, D.POLTIER/; F. CHROBASIK - II MIEJSCE  - 50m st. klasycznym; A. HALEMBA - II MIEJSCE -  50m st. klasycznym; P. FRĄCKOWIAK -  III MIEJSCE - 50m st. dowolnym; M. STYPEREK - II MIEJSCE - 50m st. motylkowym; M. SIENIEWSKI - III MIEJSCE - 50m st. grzbietowym; M. SOBCZAK - III MIEJSCE - 50m st. dowolnym; E. WRÓBEL - III MIEJSCE - 50m st. motylkowym; D.POLTIRER - IVm.; A.PAKULSKA - IVm.; P.PINDUR - IVm.; M.STRĄCZEK - IVm.; W.KLIMAS - Vm.; T.SUSŁO - VIm.; M.UNGER - VIm.; W.SŁABOSZ - VIm.; A.PAWLETA - VIm.; K.KONIK - VIm.; E.ZAJĄC - VIIm. N.GAWOR; M.MAZUREK; K.KOCZWARA; M.SOSZKA; A.STOKŁOSA; K.KADZIOCH; SZ.PYRDOŁ. 

smiley 16 GRUDNIA MISTRZOSTWA SIEMIANOWIC ŚL. SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W PŁYWANIU: BRAWA ZA WYSOKIE LOKATY DLA: BARTEK BIJAK II MIEJSCE ST.GRZBIETOWYM; MONIKA KOWASZ II MIEJSCE ST.GRZBIETOWYM; ŁUKASZ KARAŚ II MIEJSCE ST.DOWOLNYM; MARTA SAK II MIEJSCE ST.DOWOLNYM; WIKTORIA HAUPT III MIEJSCE ST.MOTYLKOWYM; BARTOSZ NOWICKI III MIEJSCE ST.MOTYLKOWYM; ZOSIA WITASZCZYK III MIEJSCE ST.KLASYCZNYM; KLAUDIA TARAPACZ III MIEJSCE ST.DOWOLNYM; RAFAŁ SIWAKOWSKI III MIEJSCE ST.DOWOLNYM. ZARÓWNO SZTAFETA 8X50m DZIEWCZĄT I CHŁOPAKÓW WYPŁYWAŁA II MIEJSCE  /K.TARAPACZ, Z.WITASZCZYK, M.KOWASZ, W.HAUPT, K.KONWICKA, N.MILER, M.SAK, A.LICZBERSKA/; /B.NOWICKI, B.BIJAK, Ł.KARAŚ, R.SIWAKOWSKI, D.WICHARY, M.WIDZIEWICZ, K.JANUS, K.DOMŻOŁ/. W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ DZIEWCZĄTA ZAJĘŁY II MIEJSCE A CHŁOPCY III MIEJSCE yes BRAWA